Materac Piankowy Ravi Fresh Visco Lateks

760,00 zł
Brutto Dostawa nie wliczona wysyłka do 21 dni roboczych

Materac Piankowy Ravi Fresh Visco Lateks

Wymiar Materaca
Ilość

Materac piankowy Ravi Fresh Visco Lateks dwustronny, średnio twardy wykonany jest z nowej technologii pianki fresh, pianki Visco oraz warstwy Lateksu

Pianka Fresh lekka pianka najnowszej technologii, cechuje się doskonałą amortyzacją i wysoką elastycznością, świetnie dopasowuje się do kształtu ciała. Pianka oddychająca ma właściwości redukcji drgań - śpiące na niej osoby nie będą odczuwały swoich ruchów.

Warstwa pianki termoplastycznej VISCO - specjalna pianka, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała. Daje kręgosłupowi naturalną pozycję i oparcie. Idealna dla osób z bólami kręgosłupa i zapobiega odleżynom. 

Warstwa Lateksu dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając komfort a jednocześnie nie odkształca się trwale i zachowuje swoją pierwotną formę. Specjalne kanaliki umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu zapobiega poceniu się podczas snu

Hipoalergiczny pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym pomaga w utrzymaniu higieny. Zabezpiecza przed wnikaniem zanieczyszczeń do materaca, chroni przed wnikaniem bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy.  

Wymiary Materaca piankowego Ravi Fresh Visco Lateks:

- 80x200 - 760 zł

- 90x200 - 840 zł

- 120x200 - 1000 zł

Mała podpowiedź jak dobrać odpowiedni materac:

Opis

Szerokość
80 cm
Wysokość
23 cm
Długość
200 cm
Twardość
H3/H3

Komentarze

Napisz swoją opinię

Materac Piankowy Goya

Materac Piankowy Goya

Napisz swoją opinię